سومين نشست حلقه فكري جوانان با حضور جمعی از دانشجویان و جوانان برگزار گرديد

سومين نشست حلقه فكري جوانان با حضور جمعي از دانشجويان و جوانان علاقه مند به مباحث پيشرفت و با حضور حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي سيد عباس نبوي در تاريخ سه شنبه  12/06/92 در محل سالن همايش هاي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت برگزار گرديد. این جلسه در راستای سلسله نشست هاي حلقه هاي فكري جوانان با محوريت موضوعات مرتبط با پيشرفت و با هدف مشاركت جوانان در مباحث مربوط به پيشرفت کشور می باشد که هر هفته به صورت منظم برگزار مي شود.

در اين نشست مباحثي همچون نسبت تكنولوژي با ارزش هاي مختلف مانند ارزش اقتصادي، سياسي، ديني و اخلاقي و تناسب بين انتخاب و سرمايه گذاري بر روي يك فناوري و ارزش گزاري آن مطرح گرديد. همچنين در ادامه بحث هايي در خصوص حوزه معماري و شهرسازي، ‌منبع شناسي الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و تفاوت آن با الگوي توسعه كلاسيك انجام گرفت. در ادامه نيز مطالبي در خصوص شبكه هاي اجتماعي از سوی جوانان فعال در این حوزه مطرح گرديد.

در ادامه نشست، حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي سيد عباس نبوي از حاضرين نشست خواستند تا طرحهاي مقدماتي خود را در زمينه مباحث مرتبط با پيشرفت مشخص نموده و برای تبادل نظر در جلسات آينده ارائه نمایند تا مورد بررسي قرار گيرد. این طرح ها در صورت پذیرش به عنوان طرح پژوهشي از سوی مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاه جدیدی بگذارید