نشست بررسی فراخوان پيشنهادي چهارمين كنگره پيشگامان پيشرفت برگزار شد

دبير كنگره پيشگامان پيشرفت در نشستي با دانشجويان فعالِ حاضر در كنگره‌هاي قبلي پيشگامان پيشرفت، درباره محورها و موضوعات پيشنهادي فراخوان چهارمين كنگره پيشگامان پيشرفت به بحث و گفت‌وگو پرداخت.

در اين نشست که در روز شنبه مورخ 1392/4/1 برگزار شد حدود 30 نفر از دانشجويان و شركت‌كنندگان فعال كنگره‌هاي اول تا سوم حضور داشتند. در ابتدا، دكتر سيدمهدي فخرايي با ارائه توضيحات مختصر به بيان هدف از برگزاري اين نشست و معرفی پيش‌نويس فراخوان چهارمين كنگره پرداخت و از حاضران جلسه درخواست کرد با توجه به شناخت ايشان از موضوعات، مسائل و نیازهای کشور و همچنین دغدغه‌هاي قشر جوان و تجربه آنها در همكاري جهت برگزاري كنگره‌هاي قبلي، درباره محورها و موضوعات پيشنهادشده، اظهار نظر كنند. در اين نشست به هر يك از حاضران كه خواهان بيان ديدگاه بودند فرصتي براي اظهار نظر داده شد.

در اين نشست كه با پرسش و پاسخ حاضرين همراه بود، هر يك از شركت كنندگان، مسائل و موضوعات خود را مطرح کردند و در نهايت با جمع‌بندي و صحبت‌هاي تکمیلی دكتر فخرايي، دبير كنگره، به پايان رسيد.

گفتني است که كنگره پيشگامان پيشرفت، يكي از راهکارهای مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت براي جلب مشاركت دانشجويان فعال جهت گفتمان‌سازی و ظرفیت‌سازی برای مطالبه و اجرای الگو بوده است كه در هر سال دو بار برگزار مي‌شود. به دنبال برگزاری موفق سه دوره کنگره پیشگامان پیشرفت که با استقبال گسترده جوانان و دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور مواجه بود، چهارمین دوره این کنگره در نيمه اول آذرماه 1392 برگزار خواهد شد. آخرين مهلت ارسال آثار به اين كنگره نيز پانزدهم آبان‌ماه 1392 است. علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وبگاه kpip.ir مراجعه كنند.

در ضمن، با توجه به اينكه مركز الگوي اسلامي پيشرفت تلاش مي‌كند تمام گردهمايي‌هاي خود را در آينده نزديك، تحت وب برگزار كند در حين نشست فوق‌الذكر از دوستاني كه علاقه‌مند به شركت در آزمايش سامانه ويدئوكنفرانس بودند دعوت و ثبت‌نام به عمل آمد.

دیدگاه جدیدی بگذارید